logo

Orar comenzi: Luni-Vineri 09:00-16:00

0
Cos de cumparaturi
0.00LEI

Surub M8x25

Cod produs: P0841

Stoc: in stoc

Greutate: 0.02 kg

Pret / buc:
1.00 LEI

Contactati-ne:

Descriere
Informatii suplimentare
Lada seminte SUP
Schema roata antrenare SPC
Descriere

Surub de dimensiune M8 si lungime 25mm cu filet normal.

Informatii suplimentare

Imaginile afisate pe site sunt cu titlu de prezentare. Aspectul real al produselor poate sa difere fata de fotografii.

SC Agrestis SRL face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea datelor aflate pe site. Cu toate acestea, pot exista erori in datele furnizate care includ dar nu se limiteaza la erori de masurare, erori de operare, diferente estetice, care nu influenteaza functionalitatea produsului. Daca sesizati o asemenea eroare, va rugam sa ne informati.

La cerere, punem la dispozitie documentatia necesara pentru achizitionarea produselor folosind fonduri nationale sau europene de dezvoltare.

Conform ordonantei de urgenta 34/2014, aveti dreptul de a returna orice produs achizitionat online, din orice motiv, in termen de 30 zile de la primire. Produsul trebuie sa nu prezinte urme de utilizare, zgarieturi sau lovituri si sa fie nefolosit. Taxele de transport in cazul returnarii ii revin cumparatorului in cazul in care motivul returului este determinat exclusiv de client. Returul se va solutiona in termen de 14 zile de la data receptionarii produsului de catre SC Agrestis SRL intr-un mod stabilit de comun acord cu clientul, prin schimbarea produselor sau returnarea contravalorii prin virament bancar.

Lada seminte SUP

Lada de seminte echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SUP pentru paioase. Este compusa din 2 parti, stanga-dreapta. Lada de seminte se alimenteaza inainte de inceperea procesului de semanare sau pe parcursul semanarii.

Schita Schita
Componente:
SUP48-4.1.4.0B
SUP48-4.1.4.0B
SUP29M-4.26
3. Bucsa
SUP21-4.27
SUP21-4.28.A
5. Fereastra nivel seminte
SUP21-4.32
6. Ax agitator dreapta
SUP29-4.3.1.0A
7. Ax agitator stanga
SUP29-4.3.2.0A
9. Bucsa cuplare
SUP29-4.3.4
SUP29M-4.4.0/VT1
11. Maneta
SUP29-20.64/2C
12. Arc
SUP29DK-4.4.2
13. Suport sudat dreapta
SUP29M-4.5.1.0
14. Parghie I
SUP29M-4.5.2
15. Ureche stanga asamblata
SUP29M-4.5.3.0
16. Ureche dreapta asamblata
SUP29M-4.5.4.0
17. Parghie stanga
SUP29M-4.5.5
18. Parghie dreapta
SUP29M-4.5.6
SUP29M-4.7.0
30. Placa mijloc
SUP29DK-4.11.0
SUP29M-4.12
32. Intinzător II
SUP29M-4.13.0
33. Suport intinzator
SUP29M-4.13.1
34. Surub special
SUP21-4.14
SUP21-4.3.3.E
36. Suport sudat stanga
SU29M-4.16.1.0
SUP29M-4.25.0
40. Ax dreapta
SUP29M-4.32.1
SUP29M-4.32.2
42. Ansamblu elastic
SUP48-4.17.0.M
SUP48-4.17.1.M
44. Clema de fixare
SUP21-4.21.0.M
45. Prezon
SUP48-4.17.3.M
46. Resort
SUP21-4.44
47. Surub special
SUP21-4.42
48. Saibă reglaj
SUP29DK-4.34
49. Pana
SUP21-4.35
50. Capac dreapta
SUP29M-4.37.1.0A
51. Suport asamblat
SUP29M-4.37.2.0
52. Parghie
SUP29M-4.37.3
53. Capac stanga
SUP29M-4.38.1.0 A
54. Ax stânga
SUP29M-4.41.1
55. Bridă inferioară
SUP29M-4.78
56. Bridă superioară
SUP29-4.79
57. Ţeava ungere
SUP29M-4.80
SUP29DK-4.81.1
SUP29DK-20.17.AE
61. Opritor
SUP29DK-4.70
SUP29DK-4.82.1
SUP29DK-20.18.AE
64. Bucsa cuplare
SUP29-4.83
65. Lagar agitator
SUP29-4.84.E
SUP48-11.44.0.A
67. Surub M4x14
STAS 3954
68. Surub M4x16
STAS 3954
69. Piulita M4
STAS 4071
70. Saiba Grower N4
STAS 7666/2
71. Surub M5x16
STAS 4883
72. Surub M6x16
STAS 4845
73. Surub M6x20
STAS 4845
STAS 4845
75. Surub M6x40
STAS 4845
76. Piulita M6
STAS 4071
77. Saiba Grower N6
STAS 7666/2
78. Surub M8x20
STAS 4845
STAS 4845
STAS 4845
81. Piulita M8
STAS 4071
82. Saiba Grower N8
STAS 7666/2
83. Surub M12x45
STAS 4845
84. Surub M12x50
STAS 4845
85. Piulita M12
STAS 4071
86. Saiba Grower N12
STAS 7666/2
87. Saiba A6
STAS 5200
88. Saiba A8
STAS 5200
89. Saiba A12
STAS 5200
90. Saiba A20
STAS 5200
91. Splint o2x20
STAS 1991
92. Splint o2x25
STAS 1991
93. Splint o4x32
STAS 1991
94. Pana paralela 6x6x40
STAS 1004
95. Nit o3x32
STAS 797
96. Stift elastic UA6x35
STAS 9729/2
97. Ungator UA1
STAS 1116
98. Placuta
SUP48-4.1.8
100. Pop nit 4x12
-
101. Suport
SUP29M-4.93
102. Inel elastic 20
STAS 5848/2

Schema roata antrenare SPC

Roata de antrenare echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SPC pentru plante prasitoare. Prin intermediul rotii de antrenare se pune in functiune partea de fertilizare in timpul semanatului.

Disponibil la vanzare avem atat roata completa (anvelopa, camera, pinioane de reglare a debitului de ingrasaminte, lanturi, etc) cat si componente ale acesteia.

Schita Schita
Componente Figura 17:
1. Furca
FS-8.1.0N
2. Surub special
FS-8.2
3. Zavor
SPC8L-6.3.0B
4. Furca asamblata
FS-8.4.0M
SPC6-6.4.0
5. Surub de reglaj
SPC6-6.4.1.0
5. Piulita hexagonala
SPC6-6.4.2
5. Saiba A 18
STAS 5200
5. Opritor
SPC6-6.4.6
5. Stift elastic G5x28
STAS 9729/2
6. Saiba A 16
STAS 5200
7. Lagar
FS-8.7.0M
FS-8.7.1M
7. Inel elastic 26x1.2
STAS 5848/3
FS-8.9M
10. Razuitor
FS-7.12A
SR ISO 4017
12. Saiba Grower N16
SR 7666-2
13. Placa
F6-7.15
14. Piulita Tr. 18x4
SPC6-06.00.12
FS-8.7.3M
STAS 4071
17. Saiba 13x ø30x2
NUP 183
FS-8.18.0M
FS-8.19 0M
FS-8.20M
21. Set roti lant
FS-8.21.0M
FS-8.21.4.0V
22. Distantier
FS-8.22M
STAS 1012
FS- 8.7.2M
26. Saiba Grower N12
SR 7666-2 (<2008)
27. Saiba 20 x 30 x1
FS- 4.3
STAS 4071 (<2008) STAS 9851 (>=2008)
30. Aparatoare
FS- 8.30.0N
SUP48-11.44.0A
32. Teava telescopica I
FS- 8.32.0M
FS- 8.34M
35. Surub M12x30
SR ISO 4017
36. Surub M12x30
SUP21- 2.31.0/2
FS- 8.37M
38. Surub M12x30
SR ISO 4017
39. Piulita M10
STAS 9851 (>=2008) STAS 4071 (<2008)
40. Saiba Grower N10
SR 7666-2
41. Saiba A10
STAS 5200
42. Surub M8
FS- 8.42M
43. Piulita M8
STAS 4071


Componente Figura 18:
FS-8.15.1M - FS-8.15.2M
STAS 4272
47.Saiba Grower N12
SR 7666-2
STAS 4071 (<2008)
48. Piulita M12
STAS 9851 (>=2008)
FS-8.7
52. Bucsa I
FS-8.15.9
53. Surub M8x25
SR ISO 4017
54. Saiba Grower N8
SR 7666-2 (<2008)
55. Saiba Piulita M8
STAS 4071 (<2008); STAS 9851 (>=2008)
155 SR 12 (5.00-12) STAS 9090
STAS 1012
FS-8.15.15.1.0M
FS-8.15.15.2.0M
61. Bucsa II
FS-8.18
STAS 4373
63. Saiba 20x62x3
NUP 183
64. Saiba 13x30x2
NUP 183
65. Eclisa
FS-8.15.22 M
FS-8.21.4.0V
STAS 5174
FS-8.15.13.2.0
STAS 627/3
73. Surub M10x20
SR ISO 4017
73. Surub M12x25
SR ISO 4017
74. Piulita M12
STAS 9851 (>=2008); STAS 4071 (<2008)
STAS 4071
75. Saiba Grower N10
SR 7666-2 (<2008)
75. Saiba Grower N12
SR 7666-2
SUP48-11.44.0A
77. Capacel ventil
STAS 843
78. Ventil 20
STAS 7025/2
79. Surub M12x1,5x35
FS-8.15.23.3
80. Piulita conica
Rm-01.02/5-3