logo

Orar comenzi: Luni-Vineri 09:00-16:00

0
Cos de cumparaturi
0.00LEI

Surub M6x25

Cod produs: P0651

Stoc: in stoc

Greutate: 0.01 kg

Pret / buc:
1.00 LEI

Contactati-ne:

Descriere
Informatii suplimentare
Lada seminte SUP
Descriere

Surub de dimensiune M6 si lungime 25mm cu filet normal.

Informatii suplimentare

Imaginile afisate pe site sunt cu titlu de prezentare. Aspectul real al produselor poate sa difere fata de fotografii.

SC Agrestis SRL face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea datelor aflate pe site. Cu toate acestea, pot exista erori in datele furnizate care includ dar nu se limiteaza la erori de masurare, erori de operare, diferente estetice, care nu influenteaza functionalitatea produsului. Daca sesizati o asemenea eroare, va rugam sa ne informati.

La cerere, punem la dispozitie documentatia necesara pentru achizitionarea produselor folosind fonduri nationale sau europene de dezvoltare.

Conform ordonantei de urgenta 34/2014, aveti dreptul de a returna orice produs achizitionat online, din orice motiv, in termen de 30 zile de la primire. Produsul trebuie sa nu prezinte urme de utilizare, zgarieturi sau lovituri si sa fie nefolosit. Taxele de transport in cazul returnarii ii revin cumparatorului in cazul in care motivul returului este determinat exclusiv de client. Returul se va solutiona in termen de 14 zile de la data receptionarii produsului de catre SC Agrestis SRL intr-un mod stabilit de comun acord cu clientul, prin schimbarea produselor sau returnarea contravalorii prin virament bancar.

Lada seminte SUP

Lada de seminte echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SUP pentru paioase. Este compusa din 2 parti, stanga-dreapta. Lada de seminte se alimenteaza inainte de inceperea procesului de semanare sau pe parcursul semanarii.

Schita Schita
Componente:
SUP48-4.1.4.0B
SUP48-4.1.4.0B
SUP29M-4.26
3. Bucsa
SUP21-4.27
SUP21-4.28.A
5. Fereastra nivel seminte
SUP21-4.32
6. Ax agitator dreapta
SUP29-4.3.1.0A
7. Ax agitator stanga
SUP29-4.3.2.0A
9. Bucsa cuplare
SUP29-4.3.4
SUP29M-4.4.0/VT1
11. Maneta
SUP29-20.64/2C
12. Arc
SUP29DK-4.4.2
13. Suport sudat dreapta
SUP29M-4.5.1.0
14. Parghie I
SUP29M-4.5.2
15. Ureche stanga asamblata
SUP29M-4.5.3.0
16. Ureche dreapta asamblata
SUP29M-4.5.4.0
17. Parghie stanga
SUP29M-4.5.5
18. Parghie dreapta
SUP29M-4.5.6
SUP29M-4.7.0
SUP21-4.40
30. Placa mijloc
SUP29DK-4.11.0
SUP29M-4.12
32. Intinzător II
SUP29M-4.13.0
33. Suport intinzator
SUP29M-4.13.1
34. Surub special
SUP21-4.14
SUP21-4.3.3.E
36. Suport sudat stanga
SU29M-4.16.1.0
SUP29M-4.25.0
40. Ax dreapta
SUP29M-4.32.1
SUP29M-4.32.2
42. Ansamblu elastic
SUP48-4.17.0.M
SUP48-4.17.1.M
44. Clema de fixare
SUP21-4.21.0.M
45. Prezon
SUP48-4.17.3.M
46. Resort
SUP21-4.44
47. Surub special
SUP21-4.42
48. Saibă reglaj
SUP29DK-4.34
49. Pana
SUP21-4.35
50. Capac dreapta
SUP29M-4.37.1.0A
51. Suport asamblat
SUP29M-4.37.2.0
52. Parghie
SUP29M-4.37.3
53. Capac stanga
SUP29M-4.38.1.0 A
54. Ax stânga
SUP29M-4.41.1
55. Bridă inferioară
SUP29M-4.78
56. Bridă superioară
SUP29-4.79
57. Ţeava ungere
SUP29M-4.80
SUP29DK-4.81.1
SUP29DK-20.17.AE
61. Opritor
SUP29DK-4.70
SUP29DK-4.82.1
SUP29DK-20.18.AE
64. Bucsa cuplare
SUP29-4.83
65. Lagar agitator
SUP29-4.84.E
SUP48-11.44.0.A
67. Surub M4x14
STAS 3954
68. Surub M4x16
STAS 3954
69. Piulita M4
STAS 4071
70. Saiba Grower N4
STAS 7666/2
71. Surub M5x16
STAS 4883
72. Surub M6x16
STAS 4845
73. Surub M6x20
STAS 4845
STAS 4845
75. Surub M6x40
STAS 4845
76. Piulita M6
STAS 4071
77. Saiba Grower N6
STAS 7666/2
78. Surub M8x20
STAS 4845
STAS 4845
STAS 4845
81. Piulita M8
STAS 4071
82. Saiba Grower N8
STAS 7666/2
83. Surub M12x45
STAS 4845
84. Surub M12x50
STAS 4845
85. Piulita M12
STAS 4071
86. Saiba Grower N12
STAS 7666/2
87. Saiba A6
STAS 5200
88. Saiba A8
STAS 5200
89. Saiba A12
STAS 5200
90. Saiba A20
STAS 5200
91. Splint o2x20
STAS 1991
92. Splint o2x25
STAS 1991
93. Splint o4x32
STAS 1991
94. Pana paralela 6x6x40
STAS 1004
95. Nit o3x32
STAS 797
96. Stift elastic UA6x35
STAS 9729/2
97. Ungator UA1
STAS 1116
98. Placuta
SUP48-4.1.8
100. Pop nit 4x12
-
101. Suport
SUP29M-4.93
102. Inel elastic 20
STAS 5848/2