logo

Orar comenzi: Luni-Vineri 09:00-16:00

0
Cos de cumparaturi
0.00LEI

Surub M10x30

Cod produs: P0653

Stoc: in stoc

Greutate: 0.04 kg

Pret / buc:
1.70 LEI

Contactati-ne:

Descriere
Informatii suplimentare
Cutie de viteze SUP
Schema sectie semanat SPC
Descriere

Surub de dimensiune M10 si lungime 30mm cu filet normal.

Informatii suplimentare

Imaginile afisate pe site sunt cu titlu de prezentare. Aspectul real al produselor poate sa difere fata de fotografii.

SC Agrestis SRL face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea datelor aflate pe site. Cu toate acestea, pot exista erori in datele furnizate care includ dar nu se limiteaza la erori de masurare, erori de operare, diferente estetice, care nu influenteaza functionalitatea produsului. Daca sesizati o asemenea eroare, va rugam sa ne informati.

La cerere, punem la dispozitie documentatia necesara pentru achizitionarea produselor folosind fonduri nationale sau europene de dezvoltare.

Conform ordonantei de urgenta 34/2014, aveti dreptul de a returna orice produs achizitionat online, din orice motiv, in termen de 30 zile de la primire. Produsul trebuie sa nu prezinte urme de utilizare, zgarieturi sau lovituri si sa fie nefolosit. Taxele de transport in cazul returnarii ii revin cumparatorului in cazul in care motivul returului este determinat exclusiv de client. Returul se va solutiona in termen de 14 zile de la data receptionarii produsului de catre SC Agrestis SRL intr-un mod stabilit de comun acord cu clientul, prin schimbarea produselor sau returnarea contravalorii prin virament bancar.

Cutie de viteze SUP

Cutia Norton la semanatori SUP

Schita
Componente:
1. Corp asamblat
SUP48-2.1.0.M
SUP21-2.2.0.A
SUP21-2.3.0.A
4. Corp maneta
SUP48-2.4.1.1.M
SUP48-2.4.1.2.M
SUP48-2.4.1.3.M
7. Placa fixare
SUP21-2.7.2.A
8. Arc
SUP21-2.6.3
9. Bolt 1
SUP48-2.4.2.M
10. Bolt 2
SUP48-2.4.3.M
11. Roata dintata Z16
SUP48-2.4.4.M
12. Roata dintata Z17
SUP48-2.4.5.M
13. Stift elastic UA 4x26
STAS 9729/3
15. Capac
SUP48-2.6.0.M
SUP21-2.9.E
SUP48-2.10.M
18. Distantier
SUP48-2.11.M
19. Bucsa opritor
SUP48-2.12.M
SUP3.6-24.13
SUP48-2.14.M
22. Roata dintata Z28
SUP21-2.17/1
23. Roata dintata Z32
SUP21-2.18/1
24. Roata dintata Z34
SUP21-2.19.A
25. Roata dintata Z36
SUP21-2.20/1
26. Roata dintata Z42
SUP21-2.21/1
27. Roata dintata Z38
SUP21-2.20/2
28. Roata dintata Z-40
SUP21-2.21/2
29. Bucsa cu dinti
SUP21-2.24
30. Resort
SUP21-2.25
31. Bucsa
SUP48-2.26.M
32. Roata dintată Z26
SUP21-2.17/2A
33. Roata Z30
SUP21-2.18/2
SUP48-2.33.M
39. Pana paralela 6 x 6 x 40
STAS 1004
40.Pana paralela 6 x 6 x 20
STAS 1004
SUP3,6-24.50
43. Siguranta elastca C 22
N.T.1214
44. Siguranta elastca C 23
N.T.1214
45. Manivela
SUP21-10.0.A
46. Surub M8x170
SUP21-2.27.0
47. Stift elastic U 6 x 40
STAS 9729/2
48. Inel
SUP48-2.38.M
49. Rondela
SUP21-2.16
50. Saiba reglaj
SUP.21-2.31.0/1
51. Saiba reglaj
SUP.21-2.31.0/2
SUP48-11.44.0A
53. Inel separator
SUP21-2.43/1...8
54. Ungator UA.1
STAS 1116
SUP21-2.34
56. Piulita M10
STAS 4071
STAS 4845
58. Saiba Grower N10
STAS 7666/2
60. Piulita M8
STAS 4071
61. Saiba Grower N8
STAS 7666/2
STAS 5174
64. Surub M10x50
STAS 4845
65. Distantier rola II
SUP29-36 DK
67. Saiba A10
STAS 5200

Schema sectie semanat SPC

Sectia de semanat echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SPC pentru plante prasitoare. Are rolul de incorporare a semintelor in sol. Cuprinde suport, roata tasare si diverse componente.

Lantul cinematic al semintelor la semanatorile SPC cuprinde in ordine Exhaustor, Transmisie seminte si Sectia de semanat.

Disponibil la vanzare avem diverse componente ale sectiei de seminte.

Schita
Componente:
1. Splint 4x32
STAS 1991
2. Piulita M10
STAS 4071
3. Saiba A10
STAS 5200
4. Saiba Grower N10
SR 7666-2
5. Ax II
SR 7666-2
SR ISO 4017
8. Lant 5A 9 zale
STAS 2585/2
9. Surub M10x45
SR ISO 4017
11. Saiba 11x25x1
NUP 183
STAS 4272
SPC6 – 5.3.0
SPC6-5.84M
SPC6 – 5.20.B
SPC6 - 05.00.49C
SPC6 - 05.00.50C
SPC6 - 05.00.38C
SPC6 - 05.00.51C
SP4 – 5.29.3 A
FS-8.15.23.1.0
SPC6-5.9.2/A
23. Inel IP 16
STAS 6577
SPC6- 5.6.0 D
26. Distantier
SPC6 – 00.00.01 S
SPC6 – 5.4 A
STAS 4373
30. Saiba A2
STAS 5200
STAS 4071
32. Piulita M12
STAS 4373
SPC6 – 5.2.0.V
SPC6 - 5.1.0.B
35. Placa
SPC6-5.1.1.0
35. Tija
SPC6-5.1.2.0
SPC6-05.00.19
STAS 4071
38. Piulita M14
STAS 4373
38. Saiba A14
STAS 5200