logo

Orar comenzi: Luni-Vineri 09:00-16:00

0
Cos de cumparaturi
0.00LEI

Lant 08B 110 zale SPC

Cod produs: P0603

Stoc: in stoc

Greutate: 0.97 kg

Pret / buc:
49.00 LEI 36.00 LEI

Contactati-ne:

Descriere
Informatii suplimentare
Schema roata antrenare SPC
Descriere

Se utilizeaza la semanatoarea SPC, fertilizare.
Subansamblu roata antrenare.

Informatii suplimentare

Imaginile afisate pe site sunt cu titlu de prezentare. Aspectul real al produselor poate sa difere fata de fotografii.

SC Agrestis SRL face eforturi permanente pentru a mentine acuratetea datelor aflate pe site. Cu toate acestea, pot exista erori in datele furnizate care includ dar nu se limiteaza la erori de masurare, erori de operare, diferente estetice, care nu influenteaza functionalitatea produsului. Daca sesizati o asemenea eroare, va rugam sa ne informati.

La cerere, punem la dispozitie documentatia necesara pentru achizitionarea produselor folosind fonduri nationale sau europene de dezvoltare.

Conform ordonantei de urgenta 34/2014, aveti dreptul de a returna orice produs achizitionat online, din orice motiv, in termen de 30 zile de la primire. Produsul trebuie sa nu prezinte urme de utilizare, zgarieturi sau lovituri si sa fie nefolosit. Taxele de transport in cazul returnarii ii revin cumparatorului in cazul in care motivul returului este determinat exclusiv de client. Returul se va solutiona in termen de 14 zile de la data receptionarii produsului de catre SC Agrestis SRL intr-un mod stabilit de comun acord cu clientul, prin schimbarea produselor sau returnarea contravalorii prin virament bancar.

Schema roata antrenare SPC

Roata de antrenare echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SPC pentru plante prasitoare. Prin intermediul rotii de antrenare se pune in functiune partea de fertilizare in timpul semanatului.

Disponibil la vanzare avem atat roata completa (anvelopa, camera, pinioane de reglare a debitului de ingrasaminte, lanturi, etc) cat si componente ale acesteia.

Schita
Componente:
FS-8.15.1M
FS-8.15.2M
46. Surub M12x40
STAS 4272
47.Saiba Grower N12
SR 7666-2
48. Piulita M12
STAS 4071 (<2008)
48. Piulita M12
STAS 9851 (>=2008)
F6-8.6
53. Surub M8x25
SR ISO 4017
54. Saiba Grower N8
SR 7666-2 (<2008)
55. Saiba Piulita M8
STAS 4071 (<2008); STAS 9851 (>=2008)
56. Anvelopa (P0073)
155 SR 12 (5.00-12) STAS 9090
STAS 1012
FS-8.15.15.1.0M
F6-8.16
FS-8.15.15.2.0M
STAS 4373
63. Saiba 20x62x3
NUP 183
64. Saiba 13x30x2
NUP 183
65. Eclisa
FS-8.15.22 M
FS-8.21.4.0V
STAS 5174
FS-8.15.13.2.0
STAS 627/3
73. Surub M10x20
SR ISO 4017
73. Surub M12x25
SR ISO 4017
74. Piulita M10
STAS 9851 (>=2008); STAS 4071 (<2008)
74. Piulita M12
STAS 4071
75. Saiba Grower N10
SR 7666-2 (<2008)
75. Saiba Grower N12
SR 7666-2
SUP48-11.44.0A
77. Capacel ventil
STAS 843
78. Ventil 20
STAS 7025/2
79. Surub M12x1,5x35
FS-8.15.23.3
80. Piulita conica
Rm-01.02/5-3