logo

Orar comenzi: Luni-Vineri 09:00-16:00

0
Cos de cumparaturi
0.00LEI

Schema roata antrenare SPC

Roata de antrenare echipeaza semanatorile Mecanica Ceahlau SPC pentru plante prasitoare. Prin intermediul rotii de antrenare se pune in functiune partea de fertilizare in timpul semanatului.

Disponibil la vanzare avem atat roata completa (anvelopa, camera, pinioane de reglare a debitului de ingrasaminte, lanturi, etc) cat si componente ale acesteia.

Schita Schita
Componente Figura 17:
1. Furca
FS-8.1.0N
2. Surub special
FS-8.2
3. Zavor
SPC8L-6.3.0B
4. Furca asamblata
FS-8.4.0M
SPC6-6.4.0
5. Surub de reglaj
SPC6-6.4.1.0
5. Piulita hexagonala
SPC6-6.4.2
5. Saiba A 18
STAS 5200
5. Opritor
SPC6-6.4.6
5. Stift elastic G5x28
STAS 9729/2
6. Saiba A 16
STAS 5200
7. Lagar
FS-8.7.0M
FS-8.7.1M
7. Inel elastic 26x1.2
STAS 5848/3
FS-8.9M
10. Razuitor
FS-7.12A
SR ISO 4017
12. Saiba Grower N16
SR 7666-2
13. Placa
F6-7.15
14. Piulita Tr. 18x4
SPC6-06.00.12
FS-8.7.3M
STAS 4071
17. Saiba 13x ΓΈ30x2
NUP 183
FS-8.18.0M
FS-8.19 0M
FS-8.20M
21. Set roti lant
FS-8.21.0M
FS-8.21.4.0V
22. Distantier
FS-8.22M
STAS 1012
FS- 8.7.2M
26. Saiba Grower N12
SR 7666-2 (<2008)
27. Saiba 20 x 30 x1
FS- 4.3
STAS 4071 (<2008) STAS 9851 (>=2008)
30. Aparatoare
FS- 8.30.0N
SUP48-11.44.0A
32. Teava telescopica I
FS- 8.32.0M
FS- 8.34M
35. Surub M12x30
SR ISO 4017
36. Surub M12x30
SUP21- 2.31.0/2
FS- 8.37M
38. Surub M12x30
SR ISO 4017
39. Piulita M10
STAS 9851 (>=2008) STAS 4071 (<2008)
40. Saiba Grower N10
SR 7666-2
41. Saiba A10
STAS 5200
42. Surub M8
FS- 8.42M
43. Piulita M8
STAS 4071


Componente Figura 18:
FS-8.15.1M - FS-8.15.2M
STAS 4272
47.Saiba Grower N12
SR 7666-2
STAS 4071 (<2008)
48. Piulita M12
STAS 9851 (>=2008)
FS-8.7
52. Bucsa I
FS-8.15.9
53. Surub M8x25
SR ISO 4017
54. Saiba Grower N8
SR 7666-2 (<2008)
55. Saiba Piulita M8
STAS 4071 (<2008); STAS 9851 (>=2008)
155 SR 12 (5.00-12) STAS 9090
STAS 1012
FS-8.15.15.1.0M
FS-8.15.15.2.0M
61. Bucsa II
FS-8.18
STAS 4373
63. Saiba 20x62x3
NUP 183
64. Saiba 13x30x2
NUP 183
65. Eclisa
FS-8.15.22 M
FS-8.21.4.0V
STAS 5174
FS-8.15.13.2.0
STAS 627/3
73. Surub M10x20
SR ISO 4017
73. Surub M12x25
SR ISO 4017
74. Piulita M12
STAS 9851 (>=2008); STAS 4071 (<2008)
STAS 4071
75. Saiba Grower N10
SR 7666-2 (<2008)
75. Saiba Grower N12
SR 7666-2
SUP48-11.44.0A
77. Capacel ventil
STAS 843
78. Ventil 20
STAS 7025/2
79. Surub M12x1,5x35
FS-8.15.23.3
80. Piulita conica
Rm-01.02/5-3